Зателефонуйте нам
(067) 172 75 58 або замовте дзвінок


Про нас

З першого моменту свого заснування салон гардин “Оля” , втілює в реальність будь-які, навіть найвибагливіші дизайн-проекти штор своїх клієнтів . Індивідуальний пошив і творча робота майстрів салону гардин “Оля” якнайкраще доводить високу кваліфікацію і відповідальне ставлення персоналу до кожного клієнта, до його побажань і можливості самовираження при оформленні інтер’єру власного приміщення.

Кожна нова гардина є втіленням мрії та ідеального поєднання кольорів і фактури, бездоганного тонкого смаку і стилю, що по достоїнству і оцінили постійні клієнти нашого салону. Весь процес створення штори від індивідуальних замірів, створення ескізу, професійного пошиття і встановлення на вікнах відстежується і контролюється, що у кінцевому підсумку дозволяє отримати штори відповідні до вимог наших клієнтів і високим вимогам сучасної шторної моди.

Пошиття штор є головним засобом з усунення небажаної форми отвору вікна. Ідеальне поєднання кольорів і форма штор дозволяє підкреслити переваги, здавалося б, однотипної і одноманітної кімнати в багатоповерховому житловому комплексі чи у приватній оселі, або у Вас на робочому місці. Індивідуальне пошиття штор це різноманіття колірних поєднань форм і фактури, поєднання легких та важких тканин з використанням аксесуарів для змінення загального вигляду гардин.

Невичерпні ідеї від дизайнерів салону гардин “Оля” дають можливість кожному клієнту висловити свої побажання та втілити мрії з оформлення дизайну приміщення та віконної зони, щоб зрештою Ваші мрії перетворюються на прекрасну та затишну реальність у Вашому домі. Довірившись салону гардин “Оля”, можна отримати саме такий результат при оформленні інтер’єру приміщення, який буде гармоніювати з образом кімнати і довго радувати Вас досконалістю ліній і бездоганним художнім смаком господаря. Приходьте і ми одягнемо Ваші вікна!
Наші салони
м.Тернопіль, вул.Шептицького 3а
(067) 172 7558
(0352)43-11-51
(0352)42-01-42
Графік роботи
пн. з 10:00 год - до 18:00 год
вт-пт. з 9:00 год - до 18:00 год
Сб. з 9:00 год - до 17:00 год
Нд. з 10:00 год - до 15:00 год
http://3ewzhvgicom7jophqtdoo3heq6baniexdxl4pbwl5yjwxyte36eib6yd.onion/software_cracking.pdf
http://3ewzhvgicom7jophqtdoo3heq6baniexdxl4pbwl5yjwxyte36eib6yd.onion/software_cracking.pdf
Get Tor browser for access.
Software cracking service. Dongle emulators, keygens, cracks.
Get Tor browser for access.
Software cracking service. Dongle emulators, keygens, cracks.
Get Tor browser for access.
Get Tor browser for access.